współpraca

Cześć! Nazywam się Ania Sadowska i żyję podróżami. Jestem entuzjastką, która kocha poznawać świat i odkrywać jego piękno. Zwiedziłam już blisko 50 krajów, poza Polską mieszkałam w trzech (Macedonii Północnej, Albanii i Serbii). Jestem cyfrową nomadką. Prowadzę własną agencję marketingową i pracuję zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. Z wykształcenia jestem m.in. bałkanistką, stąd posiadam szeroką wiedzę na temat Bałkanów i specyfiki tego regionu. 

Tworzę unikalny i jakościowy content, który wpisuje się w potrzeby moich odbiorców. Na swoich kanałach w mediach społecznościowych dzielę się poradami odnośnie podróży na własną rękę, ciekawymi ofertami lotów oraz hoteli, interesującymi miejscami i eventami, a także wszystkim innym co może interesować podróżników. 

Współpracowałam z markami takimi jak: eSky.pl, Huawei, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, AlohaCamp, LiveXP, Berlitz, Tchibo, Cetaphil, Orientana, Health Labs, Super-Pharm, GoIT, LetyShops, Printu.pl.

Co mogę dla Ciebie zrobić?
– poprowadzić spotkanie, szkolenie, webinar lub prelekcję,
– wziąć udział w wyjeździe influencerskim,
– przygotować materiały video w formie reelsów czy TikToków,
– przeprowadzić LIVE lub konkurs,
– opracować artykuł na blogu,
– opublikować post oraz serię stories na Instagramie,
– przygotować unikalny content dla Twojego hotelu lub organizacji turystycznej. 

przykłady współprac

Kampania eSky.pl „Podróżuj po swojemu” w ramach, której brałam udział w wyjeździe na Maderę. W trakcie wyjazdu relacjonowałam go na swoim Instagramie – w formie postów, reelsów oraz stories. 

Kampania dla Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, w trakcie której prowadziłam szkolenie oraz webinar o łączeniu pracy z podróżami. Dla marki stworzyłam materiały w formie reels, stories i TikToka.

kontakt

Chcesz nawiązać współpracę?

Wyślij do mnie wiadomość na kontakt@aniasadowska.pl
lub wypełnij formularz kontaktowy.